ART / Oil paintings / Oil painting 14997260
nr 1499 7260
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad H Happ, Flicka med vattenkanna. Signed. Oil on panel, 24x19 cm, outer dimensions including frame: 33x28 cm,
Oidentifierad konstnär. Signerad H Happ, Flicka med vattenkanna. Signerad. Olja på pannå, 24x19 cm, yttermått inklusive ram: 33x28 cm
SEK 1100
Monday October 31 2022
at 20:17:29
1.000 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
300 kr (Robot)
500 kr
600 kr (Robot)
700 kr
800 kr (Robot)
1.000 kr
1.000 kr (Robot)